stocznia_07.jpg DSC_8195-baner.jpg Port - foto z filmu 2a.jpg DSC_8575-baner.jpg stocznia_10.jpg stocznia_08.jpg Port2.jpg

Sekretariat

58 674 00 66, fax 58 674 12 94

szkuner@szkuner.pl

Michał Hernik

Prezes Zarządu

58 674 00 66, fax 58 674 12 94

szkuner@szkuner.pl

Zofia Hapaniuk

Dyrektor Finansowy - Główny Księgowy

58 677 75 00

szkuner@szkuner.pl

Aleksandra Krampichowska

Dyrektor ds. połowów i produkcji

58 677 74 61

a.krampichowska@szkuner.pl

Pion połowów i produkcji - sekretariat

58 677 75 01

polowy.sekretariat@szkuner.pl

Marcin Ryngwelski

Dyrektor Stoczni

58 677 74 01

stocznia@szkuner.pl

Barbara Orlikowska

Pełnomocnik Zarządu ds. systemu zapewnienia jakości

58 677 74 65

borlikowska@szkuner.pl

Szymon Guz

Specjalista ds. handlu (Biuro Handlowe Połowów i Produkcji)

58 677 75 40

szymon.guz@szkuner.pl

Tomasz Kwarta

Kierownik Wydziału Połowów

58 677 74 60

t.kwarta@szkuner.pl

Dział Handlowy Stoczni

58 677 75 81

stocznia@szkuner.pl

Sławomir Dettlaff

Kierownik Działu Administracji

58 677 75 09

sdettlaff@szkuner.pl

 
Imię i Nazwisko:

E-mail:

Treść:


ALL CONTENT COPYRIGHT © 2015 “"STUDIO H”. ALL RIGHTS RESERVED
REPRODUCTION OR REDISTRIBUTION WITHOUT PERMISSION IS STRICTLY FORBIDDEN